Welcome to کینگژو Huashun تولید محصولات شرکت با مسئولیت محدود
تلفن: 0536-3297123
رده محصول
تماس با ما

کینگژو Huashun تولید محصولات شرکت با مسئولیت محدود
آدرس: کینگژو، شاندونگ، چین
اطلاعات تماس: تابستان
شماره تماس: 0536-3297123
شماره تلفن: 15376368726
فکس: 0536-3297123
پست الکترونیک: qzhssummer@foxmail.com
وب سایت: www.chinaammoniumsulfate.com

News
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

آمونیوم سولفات: سه خوب می تواند صنعت پوشاک ضربه؟

از اواخر ژوئیه، جهش آمونیوم سولفات بازار، به جای روند رو به رشد از نیمه اول سال به، به ویژه قیمت در مناطق محلی مانند هبی، شانشی، بالاترین کاهش می یابد تا صد کاهش یافت. این نیز به نگرانی قوی در صنعت برای روند سولفات آمونیوم در نیمه دوم منجر شد. از کود، کمیاب زمین و تقاضا در بازار صادرات از سه اصلی سولفات آمونیوم مثبت، می تواند صنعت سولفات آمونیوم در مسیر بازگشت قرار داده است؟

اخبار کشاورزی برای افزایش تقاضا

مصرف زیادی کود سولفات آمونیوم است. بنا به آمار ناقص، بیش از هزاران شرکت های تولید کود در چین، بیش از 32 میلیون تن تولید سالانه. به طور عمده در شاندونگ، جیانگ سو، هوبئی، و هنان استان. در سال های اخیر، با افزایش زغال سنگ، شانشی، سین کیانگ، مغولستان، لیائونینگ و استان های دیگر برای ساخت و بهره برداری قرار تعدادی از شرکت های کود شیمیایی، تقاضا برای سولفات آمونیوم به سرعت افزایش یافته است، و نیروی اصلی در آمونیوم داخلی شد مصرف.

به گفته این شرکت هنان هنان زغال سنگ استان شرکت تبدیل به گاز، به اتهام تولید، در طول فرآیند کود، مقاومت فشاری و دور ریز به منظور بهبود گرانول کود، بارهای خشک برای کاهش فرایند تولید، به اضافه کردن 0.05 تن در تن سولفات آمونیوم کود، بیشتر در تولید سولفات آمونیوم کود گوگرد استفاده می شود، آمونیوم 1.5 میلیون تن از این تقاضا در سال. به علاوه بخشی از برنامه مستقیم از کود نیتروژن، آمونیوم سولفات تقاضا صنعت کود در سال 2015 در چین انتظار می رود به پیش افتادن از 2 میلیون تن.

در سال 2015، سالانه نرخ مالیات وظیفه صادرات واحد n و p. اجرای این سیاست، منجر به بهبود قیمت کود و حجم صادرات. چی Datang تو که در مغولستان داخلی مدیر شرکت زغال سنگ و گاز کسب و کار لیو معتقد است که مواد شیمیایی توسعه صادرات کود سولفات آمونیوم خواهد اساس خوب تشکیل می دهد.

"بر اساس محاسبات ما، صادرات کود شیمیایی خارج از فصل زمان از سال است بسیار کوچک است، بنابراین، نیتروژن و صادرات فسفر تعرفه قابل ملاحظه ای نسبت به سال گذشته کاهش یافته است، به ویژه در سال های اخیر در زمینه های بین المللی از رشد مداوم در تقاضا برای کود، کود . "چی Datang تو که در مغولستان داخلی شرکت زغال سنگ و گاز مدیر کسب و کار لیو جی گفت انتظار می رود صادرات به ادامه رشد در چین، آن را نیز بهبود صنعت سولفات آمونیوم بکشید.

اول، در وسط این سال به وضوح اعلام کرد، در زمینه کاهش رشد اقتصادی به ادامه تقویت کشاورزی به عنوان بنیاد، ارتقاء درآمد کشاورزان به طور پیوسته، افزایش تولید مواد غذایی، گسترش سطح زیرکشت. بر این اساس، تقویت حکومتداری کشاورزی و محیط زیست، ارتقاء کود آلی بیولوژیک، فراهم کردن حفاظت اساسی برای تقاضای کود به رشد خود ادامه. و با این کشور "در طول راه" استراتژی از طریق خروجی چند بعدی مانند سرمایه، تکنولوژی، محصولات، ترویج صنعت کود شیمیایی چین در بازارهای بین المللی به منظور افزایش رقابت در بازار بین المللی، در نتیجه افزایش صادرات کاهش ظرفیت تولید مازاد داخلی، درایو غیر مستقیم اجرا تقاضا عظیم از سولفات آمونیوم است، کمک به صنعت به انتخاب کنید تا دیگر قدرت بزرگ در آینده است.

رشد صادرات، قدرت خاموش قلاب

با توجه به آمار گمرک، داخلی سولفات آمونیوم رشد صادرات در سال های اخیر. آمونیوم سولفات 2013 صادرات 2833000 تن، 49٪ از کل تولید داخلی 2014 صادرات سولفات آمونیوم ملی به 4155000 تن، برای بیش از 59٪ از تولید داخلی، 10 درصد در مقایسه با سال گذشته اختصاص داده است. بنا به آمار، 5 ماه قبل از 2015 صادرات سولفات آمونیوم بیش از 2.27 میلیون نفر رسیده تن، حجم صادرات انتظار می رود در سال جاری انتظار می رود که بیش از 5 میلیون تن، دوباره افزایش یافته است.

تولید سولفات آمونیوم و صادرات تبدیل شده است وضعیت قدرت جهان در چین، به خصوص در بازار نقش غالب را در منطقه ایفا می کند. از ترکیه و واردکنندگان جنوب شرق آسیا و صادر کنندگان بازخورد اطلاعات نشان داد که قیمت آمونیوم بازار بین المللی چی شنگ در این سال، بیشتر از قیمت بازار بین المللی است همیشه بالاتر از داخلی 10 درصد و صادرات باقی مانده روند رشد مداوم در نیمه دوم، که در رکود اقتصادی بین المللی و داخلی در این سال، بازار داخلی سولفات آمونیوم می تواند انتخاب کنید تا به یکی از دلایل اصلی ادامه خواهد داد.

fuqing نیروی از بازرسی و قرنطینه اداره اطلاع داده شد که برای اولین بار از سولفات آمونیوم شرکت های صادرات در استان فوجیان در سه ماهه اول سال جاری چن یی لونگ خروج 129 روز، 75،900 تن، 10128000 $ ارزش از دسته، هر دو بیش از مقدار کل صادرات سال گذشته است.

در Yingkou، لیائونینگ، صادر کننده گفت که صادرات آمونیوم در سال های اخیر از 3 سال، رشد سالانه بیش از 10٪. در همین حال، تقاضا برای کشور به اعمال محدودیت صادرات صنعت صنعت خاکی کمیاب کاهش یافته، رشد شدید صادرات و کاهش تقاضا برای صنعت خاکی کمیاب دوباره تغییر کرده است، الگوی صادرات کود، هر دسته سه تایی از بازار در صنعت خاکی کمیاب نیاز کاهش بلکه بالا پایان با ادامه کاهش قیمت، قیمت بازار داخلی از چک صادرات. برای مثال پورت به برخی از دستورات بزرگ داخلی افزایش قیمت تولید به زودی ظاهر خواهد شد در سرزمین اصلی مطرح می بینید، 3 ~ در ماه مه سال جاری علاوه بر عوامل فصلی رشد تقاضای داخلی، پورت چند سفارشات بزرگ برای افزایش سریع بازار به کمک نقش بلند کردن بیش از 44 درصد، و نزدیک به اوج دو ساله است. و در این سال خواهد شد به هنجار، صنعت انتخاب کنید تا بیشتر و بیشتر توسط صادرات است.

نادر معامله زمین قیمت رانندگی

در ماه آوریل سال جاری، وزارت مالیه صادر کمیسیون تعرفه های گمرکی از شورای دولتی در رابطه با تنظیم متوجه صادرات تعرفه، اعلام کرد که از ماه مه 1 برای بلند کردن عناصر خاکی کمیاب، تنگستن، مولیبدن و سایر محصولات از وظایف صادرات. برای بزرگترین تولید کننده در جهان و صادر کننده عناصر خاکی کمیاب در مورد چین، دوباره لغو تعرفه از اهمیت طبیعی است. در همین حال، مصرف کنندگان از شرکت خاکی کمیاب به عنوان سولفات آمونیوم، دوباره قرارداد جدید سولفات آمونیوم علاوه آمونیوم مصرف موجود تغییر الگوی نیز آورده خواهد نقش تعیین.

اطلاعات نشان می دهد که نیمه اول سال جاری، چین نادر مدیریت سهمیه بندی صادرات زمین، ایالات متحده بهبود اقتصادی و بسیاری از عوامل دیگر، چین تولید کننده غالب مغولستان صادرات خاکی کمیاب یافت، 2663.8 تن از عناصر خاکی کمیاب، افزایش 36.5٪ صادر می شود. به ایالات متحده و ژاپن و کشورهای دیگر مقدار نادر رشد صادرات زمین به ژاپن خاکی کمیاب برای صادرات رشد حدود 130٪.

در خاکی کمیاب عوارض صادرات، لغو شد در 14 ماه مه، وزارت زمین و منابع شاخص 2015 کنترل از کل قانون معدن خاکی کمیاب صادر شده است. صفحه نمایش دایره ای در سال 2015، معدن خاکی کمیاب (اکسیدهای خاکی کمیاب REO) شاخص استخراج از کنترل مقدار کل 105000 تن، بدون تغییر از سال 2014، بیشتر از آنچه که در سال 2013، شاخص کل 11000 تن می باشد.

در این راستا، به گفته تحلیلگران شاخص معدن در سال گذشته و به همان تعداد، و لغو تعرفه ها و نرخ صادرات به صادرات خاکی کمیاب تا حدی. اما در دراز مدت، شود آزاد خواهد شد در کنترل دولت بر شاخص معدن خاکی کمیاب و شیب به شرکت های بزرگ خاکی کمیاب است. چین ظرفیت جدایی نادر خاکی است در حال حاضر مصالح و یا طرح تولید عمل 5 ~ 8 بار استخراج می گردد. به منظور حفاظت از منابع و محیط زیست، کنترل و گشایش تدریجی طرح اجرای سیاست.

این است که زمین نادر در چین درک کرده است دو شمال و جنوب و استخراج سنگ معدن خاکی کمیاب در شمال برای سولفات آمونیوم مورد نیاز نیست، و مناطق در جنوب و خاکی کمیاب سنگین، به طور عمده در جیانگشی، گوانگدونگ، Guangxi، هونان متمرکز، سیچوان، هوبی، معدن خاکی کمیاب با استفاده از سولفات آمونیوم به عنوان مواد خام، تولید معادن 1 تن خاکی کمیاب سنگ معدن حدود 5 تن سولفات آمونیوم، بالا حدود 8 تن است. معدن نیاز به استفاده از سولفات آمونیوم در حدود 150000 تن در سال.

با توجه به خودی، سولفات آمونیوم دارای سه خواسته های اصلی از بازار، از جمله کود، و صادرات عناصر خاکی کمیاب. از تعداد مطلق عناصر خاکی نادر حساب برای حداقل، تقاضای کلی کمتر از 10٪ است، اما اثر آن بر قیمت سولفات آمونیوم بزرگ است. 2011 قیمت سولفات آمونیوم، یکی از دلایل مهم توسط تقاضا محور. 2011 بازار خاکی کمیاب بسیار گرم است، قیمت چند بار در طول سال تبدیل شده است، به آتش میکشد بازار گوگرد، که یک بار بالا جدید سولفات آمونیوم قیمت قرارداد 1800 یوآن / تن رسیده است. قیمت سولفات آمونیوم رکورد جدید، در حال خرید تولید کنندگان خاکی کمیاب است. بنابراین، نمیتوان انکار کرد که رشد تولید در آینده خواهد شد حمایت از صنعت سولفات آمونیوم را انتخاب کنید تا عامل به علاوه بزرگ وجود دارد.

کارشناسان تخمین می زنند که 2015 آمونیوم سولفات تقاضای صنعت انتظار می رود که بیش از 1.2 میلیون تن، اگر چه به بزرگترین در سال های گذشته بالغ نیست، اما بازار انتظار می رود افزایش اثر اهرم آن است. سولفات آمونیوم در مواد خاکی کمیاب، در سهم هزینه های کوچک، قیمت بالا پایان هنوز هم می تواند به جلو و به طور متوسط قیمت بازار سولفات آمونیوم، بنابراین صنعت رانده قیمت اهرم در صنعت سولفات آمونیوم انتظار می رود که تقویت شود، یک افزایش کوچک در تقاضا محور افزایش قیمت، این صنعت سولفات آمونیوم از رکود آن در سال جاری نیز نقش مهمی در تقویت بازی کند.

قیمت ها هستند که انتظار می رود به رکورد بالا

قیمت سولفات آمونیوم بعد از این سال، چرا که هنوز هستند 400000 تن در سولفات آمونیوم نیمه درجه کاپرولاکتام دومین محصول ممکن است به بهره برداری قرار دادن برخی از عوامل نامشخص وجود دارد، مانند بازار سهام، تفاوت در دیدگاه ها در آینده صنعت وجود دارد، اما اکثر مردم در مورد آینده خوشبین باقی می ماند.

کینگژو Huashun تولید محصولات شرکت با مسئولیت محدود